تامين كنندگان سخت افزاري

  شرکت پارس‌افزار تولید‌کننده دزدگیرهای فروشگاهی PROSEC و ارائه دهنده تجهیزات سیستمهای مبتنی بر بارکد وRFID انواع کارت و کارتخوان و تگ می باشد

  لینک سایت: http://parsafzarco.com

  هسته مرکزی شرکت پردازش هوشمند هیراد در سال 1383 به منظور طراحی، احرا و پیاده سازی سیستم جامع کارت هوشمند دانشگاهی که حاصل توافق مشترک دانشگاه مالتی مدیای مالزی (MMU) و سازمان منطقه آزاد کیش جزیره کیش بود شکل گرفت. این سیستم در طی مدت زمان تقریبی یک سال در کشور مالزی و با مشاوره شرکت های آلمانی و مالزیایی با موفقیت طراحی و پیاده‌سازی شد. در سال 1384، سیستم جامع اطلاعات دانشگاهی، که زیر مجموعه ای از سیستم جامع کارت هوشمند دانشگاهی بود، در پردیس دانشگاه صنعتی شریف کیش نصب و راه اندازی شد و در سال 1385، پیاده سازی کارت هوشمند دانشگاهی آغاز شد . گفتنی است، توسعه سیستم کارت هوشمند دانشگاهی و سیستم اطلاعات دانشگاهی تا امروز با موفقیت ادامه یافته است. شرکت پردازش هوشمند هیراد از سال 95 به عنوان ارائه کننده راه‌حل GS1 ایران شروع به همکاری نمود.
  لینک سایت: http://www.heeradsp.com

  PTC صرفاً یک شرکت بازرگانی نیست بلکه مجموعه ای از متخصصین در حوزه های مهندسی کامپیوتر ، الکترونیک ، مدیریت و مالی می‌باشد که با ارائه راه‌کارهای جامع ، علمی و نوین مبتنی بر تکنولوژی‌های مدرن ، افزایش سرعت عمل ، کاهش خطای انسانی و آسان‌سازی فرآیندها را برای مشتریان خود به ارمغان می‌آورد.

  شرکت پیشتازان توسعه (PTC) با ارائه محصولات متنوع سخت افزاری سبدی گسترده از ابزارهای اتوماسیون حوزه شرکت‌های پخش ، صنعتی و فروشگاهی را ارائه کرده است. ارائه راهکارهای جامع به هزاران کاربر در طیف مختلف اعم از اصناف، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، صنایع تولیدی ، توزیعی و خدماتی از افتخارات پیشتازان توسعه می‌باشد.

  شرکت پیشتازان توسعه صنعت (PTC) از سال 94 به عنوان ارائه کننده راه‌حل GS1 ایران شروع به همکاری نمود.

  لینک سایت:http://www.ptc.co.ir

  تامين كنندگان نرم افزاري

  شرکت آسا نرم افزار با نظر به سياست‌هاي کلان مديران خود در راستاي خدمت رساني و با هدف طراحی راهکارهای نوين و یکپارچه فناوری اطلاعات در سال 1382 تأسیس گردید. اکنون پس از سالها فعالیت، صدها کاربر در قالب ده‌ها شرکت از خدمات نوين فناوري اطلاعات و همچنين خدمات نرم‌افزاری این شرکت استفاده می‌نمایند. آسا نرم افزار با بکارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات، می‌کوشد کسب و ‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. مهمترین فعالیت این شرکت ارائه نرم‌افزارهای حوزه مالی، اداری، بازرگانی، تولیدی، ارائه خدمات سخت افزار و شبکه و همچنين خدمات نوين فناوري اطلاعات مانند برچسب هوشمند (RFID) می‌باشد. آسا نرم‌افزار با بهره‌مندی از نیروهای متخصص در زمینه‌های فناوری اطلاعات، صنایع و مدیریت توانسته است با تأسیس شعب و همچنين نمايندگي‌ها به امر فروش محصولات، آموزش، پشتيباني، خدمات پس از فروش و ارائه خدمات خود بپردازد. شرکت آسا نرم‌افزار در حال حاضر دارای رتبه 3 سيستم‌هاي ويژه شورای عالی انفورماتیک با سقف قرارداد بیست و پنج میلیارد ریال می‌باشد. فعالیت‌های اصلی آسا نرم افزار • ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاري براي سازمانها، نهادها و شرکت‌هاي خصوصي • سيستم‌هاي مبتني بر شناسه راديويي و راهکارهاي RFID • راهکارهای خاص فناوری اطلاعات برای شرکت‌هاي توليدي – خدماتي • خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم‌افزاری • خدمات مهندسی شبکه‌های پیشرفته، امنیت اطلاعات و سخت افزارهاي متناسب

   

  لینک سایت: http://www.asaasoft.com

  شرکت پارس‌افزار علاوه بر خدمات سخت افزاری و ارائه دهنده تجهیزات سیستمهای مبتنی بر بارکد وRFID انواع کارت و کارتخوان و تگ ها، سیستم های نرم افزاری مبتنی بر RFID را نیز ارائه می دهد.

  لینک سایت: http://parsafzarco.com

  شرکت نرم افزاری مرتبط با RFID . شامل برنامه های فروشگاهی ، مدیریت اموال، انبار و … تامين كنندگان سخت افزاري