تامین کنندگان سخت افزاری

  هسته مرکزی شرکت پردازش هوشمند هیراد در سال ۱۳۸۳ به منظور طراحی، احرا و پیاده سازی سیستم جامع کارت هوشمند دانشگاهی که حاصل توافق مشترک دانشگاه مالتی مدیای مالزی (MMU) و سازمان منطقه آزاد کیش جزیره کیش بود شکل گرفت. این سیستم در طی مدت زمان تقریبی یک سال در کشور مالزی و با مشاوره شرکت های آلمانی و مالزیایی با موفقیت طراحی و پیاده‌سازی شد. در سال ۱۳۸۴، سیستم جامع اطلاعات دانشگاهی، که زیر مجموعه ای از سیستم جامع کارت هوشمند دانشگاهی بود، در پردیس دانشگاه صنعتی شریف کیش نصب و راه اندازی شد و در سال ۱۳۸۵، پیاده سازی کارت هوشمند دانشگاهی آغاز شد . گفتنی است، توسعه سیستم کارت هوشمند دانشگاهی و سیستم اطلاعات دانشگاهی تا امروز با موفقیت ادامه یافته است. شرکت پردازش هوشمند هیراد از سال ۹۵ به عنوان ارائه کننده راه‌حل GS1 ایران شروع به همکاری نمود.

  لینک سایت: http://www.heeradsp.com

  PTC صرفاً یک شرکت بازرگانی نیست بلکه مجموعه ای از متخصصین در حوزه های مهندسی کامپیوتر ، الکترونیک ، مدیریت و مالی می‌باشد که با ارائه راه‌کارهای جامع ، علمی و نوین مبتنی بر تکنولوژی‌های مدرن ، افزایش سرعت عمل ، کاهش خطای انسانی و آسان‌سازی فرآیندها را برای مشتریان خود به ارمغان می‌آورد.

  شرکت پیشتازان توسعه (PTC) با ارائه محصولات متنوع سخت افزاری سبدی گسترده از ابزارهای اتوماسیون حوزه شرکت‌های پخش ، صنعتی و فروشگاهی را ارائه کرده است. ارائه راهکارهای جامع به هزاران کاربر در طیف مختلف اعم از اصناف، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، صنایع تولیدی ، توزیعی و خدماتی از افتخارات پیشتازان توسعه می‌باشد.

  شرکت پیشتازان توسعه صنعت (PTC) از سال ۹۴ به عنوان ارائه کننده راه‌حل GS1 ایران شروع به همکاری نمود.

  شرکت فنی بازرگانی زبراسیا از سال ۱۳۸۱ به عنوان ارائه دهنده تخصصی راهکارهای بکارگیری بارکد، کارت و RFID جهت شناسایی خودکار، جمع‌آوری مکانیزه داده‌ها و تبادل الکترونیکی اطلاعات، فعالیت دارد و محصولات تولیدکنندگان مختلفی را همچون Zebra، Honeywell، Intermec، Youjie، Zebex، Sewoo، OKPOS، M3 Mobile، ATID، Confidex، Alien، DSIC، Generalscan و… تامین و پشتیبانی می‌کند.

  دانش و صداقت حرفه‌ای، بهره‌مندی از تیم مجرب، حسن سابقه همکاری با تولیدکنندگان، تنوع برند و مدل، دقت در انتخاب و عرضه محصولات باکیفیت، موجودی به‌روز و پشتیبانی مستمر مشتریان، مهم‌ترین امتیازات زبراسیا برای پیشرو بودن در این حوزه تخصصی است.زبراسیا

  لینک سایت: http://zebrasia.com

  لینک سایت: http://shop.zebrasia.com

  این شرکت با سابقه طولانی در زمینه ماشین های صنعتی و فروشگاهی شامل دستگاه های هندهلد موبایل کامپیوتر صنعتی (جهت انبار گردانی ) ، بارکد خوان دستی ، بارکد خوان بیسیم ، چند پرتو ،چاپگر های صنعتی ،لیبل پرینتر ، فیش پرینتر ، تبلت های صنعتی و صندوق های فروشگاهی سهم بزرگی از بازار تخصصی صنعتی و فروشگاهی منطقه را دارا می باشد و همچنین نماینده انحصاری محصولات زیر می باشد :
  • نماینده بارکد اسکنر ،لیبل پرینتر و هندهلد موبایل کامپیوتر هانیول Honeywell امریکا
  • نماینده هند هلد موبایل کامپیوتر Gen2wave کره جنوبی

  لینک سایت: http://bordarhoshmand.com

  شرکت پانیز افزار آریا ارائه دهنده سیستم ها و راهکارهای تخصصی شناسایی و ردیابی مبتنی بر فناوری های بارکد ، کارت و RFID می باشد. شرکت پانیز افزار آریا همچنین نماینده رسمی بارکد خوان های Mindeo در ایران می باشد . شرکت پانیز افزار آریا همواره سعی دارد تا از رهگذر ارتباط با مشتریان خود از نیازهای واقعی آنان آگاه گشته و بهترین راهکارها را در اختیار آنان قرار دهد . این شرکت بزرگترین سرمایه را مشتریان وفادار خود می داند و همواره سعی در خدمت رسانی و کسب رضایت ایشان دارد. این شرکت با وجود ده ها نیروی متخصص و متعهد توانسته است در خصوص تأمین نیازمندی های مشتریان ، خود را به عنوان یکی از پیشتازان معرفی کرده و در حال حاضر بسیاری از سازمان ها ، ارگان ها ، شرکت های بزرگ خصوصی و دولتی ، ‌کارخانجات و واحدهای تولیدی معتبر ، کلیه محصولات و راهکارهای خود را در بخش از این مجموعه تأمین می نمایند و……چاپگر بارکد

  لینک سایت: http://www.panizafzar.com

  تامین کنندگان نرم افزاری

  شرکت آسا نرم افزار با نظر به سیاست‌های کلان مدیران خود در راستای خدمت رسانی و با هدف طراحی راهکارهای نوین و یکپارچه فناوری اطلاعات در سال ۱۳۸۲ تأسیس گردید. اکنون پس از سالها فعالیت، صدها کاربر در قالب ده‌ها شرکت از خدمات نوین فناوری اطلاعات و همچنین خدمات نرم‌افزاری این شرکت استفاده می‌نمایند. آسا نرم افزار با بکارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات، می‌کوشد کسب و ‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. مهمترین فعالیت این شرکت ارائه نرم‌افزارهای حوزه مالی، اداری، بازرگانی، تولیدی، ارائه خدمات سخت افزار و شبکه و همچنین خدمات نوین فناوری اطلاعات مانند برچسب هوشمند (RFID) می‌باشد. آسا نرم‌افزار با بهره‌مندی از نیروهای متخصص در زمینه‌های فناوری اطلاعات، صنایع و مدیریت توانسته است با تأسیس شعب و همچنین نمایندگی‌ها به امر فروش محصولات، آموزش، پشتیبانی، خدمات پس از فروش و ارائه خدمات خود بپردازد. شرکت آسا نرم‌افزار در حال حاضر دارای رتبه ۳ سیستم‌های ویژه شورای عالی انفورماتیک با سقف قرارداد بیست و پنج میلیارد ریال می‌باشد. فعالیت‌های اصلی آسا نرم افزار • ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری برای سازمانها، نهادها و شرکت‌های خصوصی • سیستم‌های مبتنی بر شناسه رادیویی و راهکارهای RFID • راهکارهای خاص فناوری اطلاعات برای شرکت‌های تولیدی – خدماتی • خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم‌افزاری • خدمات مهندسی شبکه‌های پیشرفته، امنیت اطلاعات و سخت افزارهای متناسب

  لینک سایت: http://www.asaasoft.com

  شرکت پارس‌افزار علاوه بر خدمات سخت افزاری و ارائه دهنده تجهیزات سیستمهای مبتنی بر بارکد وRFID انواع کارت و کارتخوان و تگ ها، سیستم های نرم افزاری مبتنی بر RFID را نیز ارائه می دهد.

  لینک سایت: http://parsafzarco.com

  شرکت نرم افزاری مرتبط با RFID . شامل برنامه های فروشگاهی ، مدیریت اموال، انبار هوشمند و … تامین کنندگان سخت افزاری

  شرکت افزار پرداز توسعه در سال ۱۳۷۸ تأسیس گردید. از سال ۱۳۷۸ تاکنون این شرکت طراحی و تولید محصولات متنوعی را در زمینه الکترونیک، کامپیوتر در دستور کار خود قرار داده که به اجمال در ادامه ذکر گردیده است. هم اکنون شرکت افزار پرداز توسعه محصولات متنوع خود را در اقصی نقاط کشور ارائه داده است و بسیاری از ارگان‌ها از خدمات این شرکت در مجموعه خود استفاده می‌نمایند.
  ازجمله محصولات تولیدی توسط این شرکت، سیستم‌های مبتنی بر AVL و مرتبط با مکان‌یابی و کنترل و اتوماسیون ناوگان‌های حمل و نقل جاده‌ای و درون‌شهری می‌باشد. ایجاد بسترهای انتقال Online / Offline و فراهم نمودن امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری متنوع و متفاوت ازجمله نقاط قوت این مجموعه می‌باشد.

  لینک سایت: http://www.aptirco.ir

  شرکت گروه داده ورز جویا در سال ۱۳۸۱ از ادغام سه شرکت بزرگ و تراز اول استان اصفهان که هر کدام در زمان خود بالغ بر ۱۵ سال سابقه درخشانی داشته اند تشکیل گردید. دفتر اصلی این شرکت در شهر اصفهان بوده که پس از چند سال فعالیت موفق، مدیران شرکت عرصه را برای پیشرفت و تعالی شرکت تنگ دیده و تصمیم به گسترش قلمرو فعالیت شرکت و از آنرو عزیمت به پایتخت نمودند که نتیجه آن، دفتر مجهزی بود که در تهران تاسیس شد. این شرکت مفتخر است که پس از ربع قرن فعالیت درخشان خود در زمینه علوم IT توانسته است خود را به جایگاهی برساند که در حال حاضر در اکثر سازمانها و ارگانهای کشور از نام این شرکت به نیکی یاد می شود. از جمله عواملی که توانسته است این شرکت را به این جایگاه رفیع برساند و آن را در زمره ۵ شرکت برتر خصوصی کشور در زمینه IT و همچنین به عنوان یکی از معدود شرکت های دانش بنیان کشور با بیش از ۷۰ نفر پرسنل مجرب قرار دهد، دانش، تجربه، همت و کار گروهی کلیه اعضای این مجموعه بوده است که این شرکت را قادر ساخته است تا هم در زمینه پروژه های نوآورانه و دانش محور و هم در زمینه فروش و بازرگانی خود را زبانزد خاص و عام و مخصوصا خانواده بزرگ IT کشور گرداند.

  لینک سایت: http://www.jooya.com

  گروه نرم افزاری تدبیر داده آویژه در سال ۱۳۸۶ به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات تشکیل شده و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را تا به امروز پیموده است. هم اکنون این مجموعه شامل ۵ واحد جداگانه طراحی، تحقیق و توسعه، معماری و آماده سازی نرم افزار، پشتیبانی وبازرگانی است. همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد. شرکت آویژه در حال حاضر بطور متمرکز در حوزه RFID مشغول به انجام فعالیت می باشد و با استفاده از این تکنولوژی به روز دنیا راهکارهای مختلفی را برای بهبود فرآیند کاری و افزایش بهره وری صنف های مختلف ارائه می دهد. برهمگان روشن است که سرعت تغییر تکنولوژی و ساختارهای ارتباطی دنیا بسیار زیاد و پر شتاب است. ویژگی بارز مجموعه آویژه حفظ چابکی لازم در این حوزه است. سرعت تطبیق بالا و هماهنگی با ساختارهای جهانی این توان را به مجموعه ما داده که در مرز تکنولوژی های جهانی حرکت کنیم.

  لینک سایت: http://www.avizhegroup.com

  پادرا پارس را در سال ۱۳۹۲ تأسیس شده است. تخصص این شرکت توسعه‌ی نرم افزارهای سفارشی، بکارگیری تکنولوژی‌های حوزه‌ی AIDC در نرم افزارهای سازمانی و کمک به اجرای موفق مدل‌های بهبود سازمانی از طریق ایجاد زیرساخت لازم از بابت دیتا و اطلاعات است. راهکارهای بدون نقص، استراتژی و مشاوره و توانایی توسعه نرم‌افزار توسط تکنولوژی‌های:

  • Microsoft C#.Net & VB.Net, C++, Delphi, and Java programming languages
  • Android Applications Development

  پادرا پارس

  لینک سایت: http://www.padrapars.ir

  پادس حاصل علم امروز و تجربه دیروز، نیاز مدیران موفق با سیستم های مالی و اداری پادس با کمترین هزینه بیشترین بهره را از یک سیستم درک خواهید کرد. پادس تیم گروپ با در اختیار داشتن نیروهای کار آمد با بیش از ۲۰ عنوان سیستم مالی و اداری مشاوری توانا در اختیار مدیران است. نرم افزار یکپارچه مالی و اداری پادس , حسابداری , فروش , انبار , حقوق و دستمزد و کنترل تولید.

  لینک سایت: http://www.pades.ir

  شرکت سهامی خاص ” ارتباط الکترونیک شناسا “ (به شماره ثبت ۴۷۳۷۸۷) با نام تجاری ” شلر / Sheler “ (به شماره ثبت ۲۹۲۷۹۴) با همت و تلاش گروهی از ‏متخصصین برجسته و مجرب در حیطه های فن آوری اطلاعات(ITT)، برق، الکترونیک، مکانیک، مخابرات، مهندسی پزشکی و… به جهت ارائه راهکارهای تخصصی مبتنی بر سامانه شناسایی امواج رادیویی موسوم به ” فناوری رادیو شناسه ” (RFID = Radio Frequency IDentification) و نیز مبتنی بر سایر فناوریهای مشابه و مکمل، و بومی سازی آنها(به صورت دانش بنیان) در کشور و همچنین تولید قطعات و تجهیزات مربوط به این فناوریها با برند ایرانی، با هدف کمک به انجام هر چه بهتر طرح های بزرگ و کوچک دولتی و غیردولتی در سازمانهای تولیدی و صنعتی، نظامی و انتظامی، نفت و گاز و پتروشیمی، بهداشت و درمان، خدماتی و بازرگانی، کشاورزی و دامداری، مجموعه های ورزشی و تفریحی، شهرداریها و…؛ برای شناسایی و ردیابی، مکان یابی و موقعیت یابی، تعیین و تشخیص هویت، رهگیری و ردگیری، آمارگیری، کنترل تردد و کنترل دسترسی، ارسال و دریافت خودکار فرامین از قبل تعیین شده بین قطعات و تجهیزات و ماشین آلات، جمع آوری خودکار داده ها (AIDC) و…، از ابتدای سال ۱۳۹۲ پایه گذاری، طرح ریزی و شروع به فعالیت نموده و در بهار سال ۱۳۹۴ به صورت رسمی ثبت و تاسیس ‏شده است.درباره شرکت ارتباط الکترونیک شناسا

  لینک سایت: http://www.shelerco.com