تامین کنندگان سخت افزاری

  شرکت پارس‌افزار تولید‌کننده دزدگیرهای فروشگاهی PROSEC و ارائه دهنده تجهیزات سیستمهای مبتنی بر بارکد وRFID انواع کارت و کارتخوان و تگ می باشد

  لینک سایت: http://parsafzarco.com


  هسته مرکزی شرکت پردازش هوشمند هیراد در سال ۱۳۸۳ به منظور طراحی، احرا و پیاده سازی سیستم جامع کارت هوشمند دانشگاهی که حاصل توافق مشترک دانشگاه مالتی مدیای مالزی (MMU) و سازمان منطقه آزاد کیش جزیره کیش بود شکل گرفت. این سیستم در طی مدت زمان تقریبی یک سال در کشور مالزی و با مشاوره شرکت های آلمانی و مالزیایی با موفقیت طراحی و پیاده‌سازی شد. در سال ۱۳۸۴، سیستم جامع اطلاعات دانشگاهی، که زیر مجموعه ای از سیستم جامع کارت هوشمند دانشگاهی بود، در پردیس دانشگاه صنعتی شریف کیش نصب و راه اندازی شد و در سال ۱۳۸۵، پیاده سازی کارت هوشمند دانشگاهی آغاز شد . گفتنی است، توسعه سیستم کارت هوشمند دانشگاهی و سیستم اطلاعات دانشگاهی تا امروز با موفقیت ادامه یافته است. شرکت پردازش هوشمند هیراد از سال ۹۵ به عنوان ارائه کننده راه‌حل GS1 ایران شروع به همکاری نمود.

  لینک سایت: http://www.heeradsp.com

  PTC صرفاً یک شرکت بازرگانی نیست بلکه مجموعه ای از متخصصین در حوزه های مهندسی کامپیوتر ، الکترونیک ، مدیریت و مالی می‌باشد که با ارائه راه‌کارهای جامع ، علمی و نوین مبتنی بر تکنولوژی‌های مدرن ، افزایش سرعت عمل ، کاهش خطای انسانی و آسان‌سازی فرآیندها را برای مشتریان خود به ارمغان می‌آورد.

  شرکت پیشتازان توسعه (PTC) با ارائه محصولات متنوع سخت افزاری سبدی گسترده از ابزارهای اتوماسیون حوزه شرکت‌های پخش ، صنعتی و فروشگاهی را ارائه کرده است. ارائه راهکارهای جامع به هزاران کاربر در طیف مختلف اعم از اصناف، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، صنایع تولیدی ، توزیعی و خدماتی از افتخارات پیشتازان توسعه می‌باشد.

  شرکت پیشتازان توسعه صنعت (PTC) از سال ۹۴ به عنوان ارائه کننده راه‌حل GS1 ایران شروع به همکاری نمود.

  شرکت فنی بازرگانی زبراسیا در سال ۱۳۸۱ به عنوان مرکز فروش و خدمات پس از فروش محصولات Zebra و ارائه دهنده راهکارهای عملی بکارگیری تکنولوژی‌های بارکد، کارت و RFIDD در جهت بهبود کسب و کار سازمان‌های ایرانی فعالیت خود را بصورت یک شرکت سهامی خاص در تهران آغاز نمود. این شرکت با کمک کارشناسان مجرب متشکل از متخصصان داخلی و نیز در اختیار داشتن تجارب علمی و اجرایی شریک تجاری خود (شرکت زبرا) از پروژه‌های اجرا شده توسط این گروه در سراسر جهان، مناسبترین بستر تخصصی در شناسایی اتوماتیک و جمع‌آوری خودکار داده‌ها را در ایران بنا نهاده است.

  لینک سایت: http://zebrasia.com

  این شرکت با سابقه طولانی در زمینه ماشین های صنعتی و فروشگاهی شامل دستگاه های هندهلد موبایل کامپیوتر صنعتی (جهت انبار گردانی ) ، بارکد خوان دستی ، بارکد خوان بیسیم ، چند پرتو ،چاپگر های صنعتی ،لیبل پرینتر ، فیش پرینتر ، تبلت های صنعتی و صندوق های فروشگاهی سهم بزرگی از بازار تخصصی صنعتی و فروشگاهی منطقه را دارا می باشد و همچنین نماینده انحصاری محصولات زیر می باشد :
  • نماینده انحصاری بارکد اسکنر ،لیبل پرینتر و هندهلد موبایل کامپیوتر هانیول Honeywell امریکا
  • نماینده انحصاری هند هلد موبایل کامپیوتر Gen2wave کره جنوبی
  • نماینده انحصاری هند هلد موبایل کامپیوتر Catchwell کره جنوبی

  تامین کنندگان نرم افزاری

  شرکت آسا نرم افزار با نظر به سیاست‌های کلان مدیران خود در راستای خدمت رسانی و با هدف طراحی راهکارهای نوین و یکپارچه فناوری اطلاعات در سال ۱۳۸۲ تأسیس گردید. اکنون پس از سالها فعالیت، صدها کاربر در قالب ده‌ها شرکت از خدمات نوین فناوری اطلاعات و همچنین خدمات نرم‌افزاری این شرکت استفاده می‌نمایند. آسا نرم افزار با بکارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات، می‌کوشد کسب و ‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. مهمترین فعالیت این شرکت ارائه نرم‌افزارهای حوزه مالی، اداری، بازرگانی، تولیدی، ارائه خدمات سخت افزار و شبکه و همچنین خدمات نوین فناوری اطلاعات مانند برچسب هوشمند (RFID) می‌باشد. آسا نرم‌افزار با بهره‌مندی از نیروهای متخصص در زمینه‌های فناوری اطلاعات، صنایع و مدیریت توانسته است با تأسیس شعب و همچنین نمایندگی‌ها به امر فروش محصولات، آموزش، پشتیبانی، خدمات پس از فروش و ارائه خدمات خود بپردازد. شرکت آسا نرم‌افزار در حال حاضر دارای رتبه ۳ سیستم‌های ویژه شورای عالی انفورماتیک با سقف قرارداد بیست و پنج میلیارد ریال می‌باشد. فعالیت‌های اصلی آسا نرم افزار • ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری برای سازمانها، نهادها و شرکت‌های خصوصی • سیستم‌های مبتنی بر شناسه رادیویی و راهکارهای RFID • راهکارهای خاص فناوری اطلاعات برای شرکت‌های تولیدی – خدماتی • خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم‌افزاری • خدمات مهندسی شبکه‌های پیشرفته، امنیت اطلاعات و سخت افزارهای متناسب

  لینک سایت: http://www.asaasoft.com

  شرکت پارس‌افزار علاوه بر خدمات سخت افزاری و ارائه دهنده تجهیزات سیستمهای مبتنی بر بارکد وRFID انواع کارت و کارتخوان و تگ ها، سیستم های نرم افزاری مبتنی بر RFID را نیز ارائه می دهد.

  لینک سایت: http://parsafzarco.com

  شرکت نرم افزاری مرتبط با RFID . شامل برنامه های فروشگاهی ، مدیریت اموال، انبار و … تامین کنندگان سخت افزاری

   

 

عضویت

استانداردها